Sweet Breads
Costco
Uusi10.00ALDI
09.00Uber Eats Market
Uusi14 minSpeedway
Säästät 25 %23 minGopuff
16 minDollar General
08.00Giant Eagle
07.00Kroger
06.00
Meijer
06.00Family Dollar
Säästä 10 $08.00CVS
Säästät 25 %08.00Target
07.00
Costco
Uusi
10.00
ALDI
09.00
Uber Eats Market
Uusi
14 min
Speedway
Säästät 25 %
23 min
Gopuff
16 min
Dollar General
08.00
Giant Eagle
07.00
Kroger
06.00
Meijer
06.00
Family Dollar
Säästä 10 $
08.00
CVS
Säästät 25 %
08.00
Target
07.00
Liittyvät kategoriat

Trube caramel biscuit pulla 90g

Kartanon leipä kristallipulla 2kpl

Porokylän aurinkokranssi 350 g hedelmäinen rahka-jogurttitäytepullakranssi

Perheleipuri salonen mustikkapitko 360 g mustikkatäytteinen pullapitko

Munkkimiehet omenapulla laktoositon 90g

Trube laskiaispulla 2 kpl/220 g vegaaninen täytepulla pistaasitäytteellä ja kasvikreemillä

Meriläisen mansikkavaniljapulla 4 kpl/350g

Rosten sitruuna-vaniljapitko 370 g

Pullapirtti mökkipulla 6/390g lakton täytt pulla

Trube voiherkku täytepitko 350g voitäytteinen pullapitko

Fazer leipurit lettipitko 450g

Leivon leipomo tuoremansikkapulla 110g

Porokylän herkkutäytepulla 2 kpl/140 g gluteeniton rahka-vaniljakreemitäytepulla

Pirkka voisilmäpulla 65g

Pirkka muru mustikka-vaniljapitko 350g

Sinuhe pullapitko kermalla ja mansikkahillolla 340g täytepitko

Porokylän mustikkapitko 320 g mustikkatäytepitko

Leipomo juuri sesonkipitko

Leivon kardemummapulla 250g, 5 kpl

Elonen pitkoset marjatarha 250g

Elonen pullaset vaniljainen pitko 350g

Trube jouluboston 350g

Perheleipuri salonen kevätpitko 350 g rahkatäytteinen pitko

Trube laskiaispulla 2 kpl/220g vegaaninen täytepulla mansikkahillolla ja kasviskreemitäytteellä

Kartanon leipä omenakanelipitko 450g

Elonen persikka-vaniljakranssi 290g

Pågenlimppu 900g viipaloitu sekaleipä

Elonen saaristolaisleipä 300g

Pulla-pirtti makoisa herkkupitko mustikka 390g laktoositon mustikkatäytepitko

Porokylän metsämansikkapitko 320g

Pullapirtti joululimppu 500g siiv lakton runskuit sekaleipä

Pågen gifflar pienet vaniljapullat 280g

Pirkka kanelipitko 350g

Vaasan mansikka-raparperipulla 75g kpl

Kankaanpää torpparinleipä 280g

Elonen pitkoset omenatarha 250g

Leipomo juuri pullapitko 410g

Elonen mansikka-raparperipitko 350g

Oululainen pullava kaneli-voipitko 400g

Fazer sokerileipurin pulla 6 kpl / 240 g

Perheleipuri salonen rahkapitko 360 g rahkatäytteinen pullapitko

Rosten kierrepulla täytepulla 6x45g

Elonen kerma-luumukranssi 435g

Pågen gifflar pienet vaniljapullat 260g

Fazer kiireetön juhlalimppu 390g

Porokylän voisilmäpitko 320 g gluteeniton

Porokylän vaniljakranssi 350 g vaniljakreemitäytepulla

Rosten voipullapitko 300 g

Fazer joululimppu 420g

Trube caramel biscuit -täytepulla 2 kpl/180 g karamellisoitu keksinmakuinen täytepulla

Perheleipuri salonen kuningatarnyytti 5/400 g vadelma-mustikkatäytteinen pulla

Elonen voipulla 4kpl/260g

Meriläisen kahvipitko 650g

Leipomo salonen joululimppu 400 g sekaleipä

Jokioisten pensasmustikkapitko 550 g

Oululainen pullava pitkojen pitko vehnäpitko 600g

Juho pullin viipurinrinkeli 300g

Porokylän saaristolaisleipä 500g

Oululainen pullava viipaloitu pitko vehnäpitko 450g

Trube salted caramel täytepitko 350g

Pirkka suolakinuski crumble pulla 80g

Trube kaneli-voitäytepitko 350g kaneli-voitäytteinen pullapitko

Pulla-pirtti laskiaispulla mansikka 2/210 g laktoositon täytepulla

Kartanon leipä piparipulla 2kpl 150g

Elonen superkanelipitko 350g

Pirkka mango-passio crumble pulla 80g

Trube kahvikierrepitko 350g

Perheleipuri salonen kanelipitko 360g kaneli-vaniljatäytteinen pullapitko

Trube vanilja-kuningatar täytepitko 350g mustikka-vadelmatäytteinen pitko

Kartanon leipä rahkapulla 2kpl 180g

Elonen pipari-cookie täytepitko 350g

Oululainen pullava dallaspitko 400g

Pirkka vaniljarinkeli 452g

Laitilan leipä rommi-kirsikka 2x80 g gluteeniton, laktoositon, maidoton

Pullapirtti lettipitko viipaloitu 450g lakton vehnäpitko

Pirkka rustiikkinen karpaloleipä 329g

Pullapirtti mummon pulla 6/270g lakton ttön pulla

Pekan leipä kardemummapulla 5 kpl 300g

Oululainen pullava mansikka-vaniljapitko 400g

Elonen pitkoset toffee 250g
Alaluokat
Usein kysytyt kysymykset
Can I order Sweet Breads with Uber Eats?
Chevron down small Uber Eats is available in hundreds of cities around the world. Enter your delivery address to shop for Sweet Breads delivery near you.
How do I order Sweet Breads near me?
Chevron down small To discover the stores near you that offer Sweet Breads on Uber Eats, start by entering your delivery address. Next, you can browse your options and find a place from which to order Sweet Breads online.
Can I order Sweet Breads from anywhere in my city?
Chevron down small Your Sweet Breads delivery options may vary depending on where you are in a city. Enter your address to browse Sweet Breads delivery options near you.
Is pickup available?
Chevron down small Voit joissakin kaupungeissa valita noutotilauksen. Katso täältä vaiheittaiset ohjeet muiden kuin toimitettavien tilausten tekemiseen.
How late can I get my order delivered?
Chevron down small View a store’s business hours to see if it will be open late or around the time you’d like to order Sweet Breads











