Flatbreads
Costco
Uusi10.00ALDI
09.00Speedway
Säästät 25 %17 minGopuff
16 minCVS
Säästät 25 %08.00Giant Eagle
07.00Kroger
06.00Meijer
06.00
Family Dollar
Säästä 10 $08.00Dollar General
08.00Target
07.00Dollar Tree
08.00
Costco
Uusi
10.00
ALDI
09.00
Speedway
Säästät 25 %
17 min
Gopuff
16 min
CVS
Säästät 25 %
08.00
Giant Eagle
07.00
Kroger
06.00
Meijer
06.00
Family Dollar
Säästä 10 $
08.00
Dollar General
08.00
Target
07.00
Dollar Tree
08.00
Liittyvät kategoriat

Viipurilainen jäärä vehnä-kaurapalaleipä 6 kpl/280g

Kuusamon ohrarieska

Leipomo väyrynen perunarieska 250g

Lännentilan kaurarieskaset 7kpl/250g

Viipurilainen siemenpala 4/320g

Moilas kaura & siemenet 3kpl/240g gluteeniton kaura-siemenpalaleipä

Pirkka garlic flatbread 180g

Pullapirtti kaurarieskanen 6/270g

Oululainen reissumies ruisrieska ruisleipä 6kpl/270g

Pulla-pirtti paahtorieska italia 5/300g laktoositon maustettu rieska

Perheleipuri salonen ruispalaleipä 6/370g ruisleipä, halkaistu

Oululainen reissumies tosi ohut kaura kaurasekaleipä 5kpl/210g

Pullapirtti kaura100 4/240g halk lakton runskuit lisainton kaurapalaleipä

Haagan leipä perunarieska 280g

Pågen hönö saaristolaisrieska 630g

Vaasan moilas free from porkkanapala 3kpl/210g gluteeniton porkkanarieskapala

Vaasan lapin rieskaset ohra 260g 8 kpl

Fazer leipurit seesami-unikonsiemen kg kpl

Viipurilainen porkkanapala 300g

Putaanpulla kantti 100% kaurarieskapala 6kpl/250g täysjyväkaurarieskapalat

Happins pinsa täysjyvä 230g

Liepuskan bacon blue cheese flatbread 100g

Pulla-pirtti reiska ohrarieska 220g laktoositon kuitupitoinen voimakassuolainen ohrarieska

Liepuskan ranch chicken flatbread 110g

Meriläisen leipomo kaurarieska 2 kpl/360 g

Lännentilan kaurarieskaset 12kpl/430g

Pirkka tonnikalarieska 135g

Vaasan moilas free from ohut tumma 3kpl/150g gluteeniton tattaripalaleipä

Rosten kaura-porkkanapalat 3 kpl 210 g

Fazer lemppari herkkurieskanen vehnärieska 12kpl/450g

Porokylä 100% kaurarieska 175g

Fazer leipurit porkkana-perunarieska 250g

Putaan pulla rieskiss 100% kaura-porkkana siemenrieska 6kpl/210g

Fazer lemppari kaurarieskanen kaura-vehnärieska 12kpl/310g

Satumaista aito uunirieska 220g

Pulla-pirtti porkkanarieskanen 6/270g laktoositon porkkanarieska

Satumaista aito kotirieska 260g

Pulla pirtti koillismaan rieska 350g

Rosten ohuet kaurapalat 6 kpl/250 g

Pullapirtti ohrarieskanen 6/270g

Porokylän teff jälkkäri 6kpl/255g jälkiuuni teffpalaleipä

Vaasan moilas free from pehmeät rieskapalat 4kpl/200g gluteeniton

Pullapirtti ohrarieska 3 kpl/450 g laktoositon

Vaasan ohut kauraherkku 6kpl/215g

Pirkka rieska 135g savulohi

Putaan pulla kantti perunarieskapala 6kpl/240g

Pulla-pirtti ohkanen iso porkkanarieska 2/180g laktoositon porkkanarieska

Vaasan mums kauraisat rieskapalat 300g 8 kpl kaurarieskaleipä
Alaluokat
Usein kysytyt kysymykset
Can I order Flatbreads with Uber Eats?
Chevron down small Uber Eats is available in hundreds of cities around the world. Enter your delivery address to shop for Flatbreads delivery near you.
How do I order Flatbreads near me?
Chevron down small To discover the stores near you that offer Flatbreads on Uber Eats, start by entering your delivery address. Next, you can browse your options and find a place from which to order Flatbreads online.
Can I order Flatbreads from anywhere in my city?
Chevron down small Your Flatbreads delivery options may vary depending on where you are in a city. Enter your address to browse Flatbreads delivery options near you.
Is pickup available?
Chevron down small Voit joissakin kaupungeissa valita noutotilauksen. Katso täältä vaiheittaiset ohjeet muiden kuin toimitettavien tilausten tekemiseen.
How late can I get my order delivered?
Chevron down small View a store’s business hours to see if it will be open late or around the time you’d like to order Flatbreads











