Squid
Costco
Nieuw10.00ALDI
09.00Speedway
25% voordeel27 minUber Eats Market
Nieuw24 minGopuff
16 minFamily Dollar
US$ 10 voordeel08.00Kroger
06.00Dollar General
08.00
Meijer
06.00CVS
08.00Giant Eagle
07.00Dollar Tree
US$ 5 voordeel08.00
Costco
Nieuw
10.00
ALDI
09.00
Speedway
25% voordeel
27 min
Uber Eats Market
Nieuw
24 min
Gopuff
16 min
Family Dollar
US$ 10 voordeel
08.00
Kroger
06.00
Dollar General
08.00
Meijer
06.00
CVS
08.00
Giant Eagle
07.00
Dollar Tree
US$ 5 voordeel
08.00
Gerelateerde categorieën

Sea wave californische inktvis (calamari) 1kg

Squid tubes (ap) 1kg

Generaux inktvis tubes u5 700g (netto)
Veelgestelde vragen
Kan ik Squid bestellen via Uber Eats?
Chevron down small Uber Eats is wereldwijd in honderden steden beschikbaar. Voer het bezorgadres in om bij jou in de buurt Squid te bestellen.
Hoe bestel ik Squid bij mij in de buurt?
Chevron down small Voer je bezorgadres in en bekijk welke restaurants bij jou in de buurt bezorging van Squid aanbieden via Uber Eats. Nu kun je kiezen waar je Squid online wilt bestellen.
Kan ik Squid overal in mijn stad bestellen?
Chevron down small De opties voor bezorging van Squid kunnen verschillen afhankelijk van waar je bent in de stad. Vul je adres in om bezorgopties voor Squid bij jou in de buurt te bekijken.
Kan ik mijn bestelling afhalen?
Chevron down small In sommige steden kun je je bestelling afhalen. Lees hier de stapsgewijze instructies om zonder bezorging te bestellen.
Tot hoe laat kan ik mijn bestelling laten bezorgen?
Chevron down small Bekijk de openingstijden van een restaurant om te zien of het laat open is of rond de tijd dat je Squid wilt bestellen.











