Chicken
Costco
Uusi10.00ALDI
09.00Speedway
Säästät 25 %18 minGopuff
16 minCVS
08.00Giant Eagle
07.00Kroger
06.00Meijer
06.00
Family Dollar
Säästä 10 $08.00Dollar General
08.00Target
07.00Dollar Tree
08.00
Costco
Uusi
10.00
ALDI
09.00
Speedway
Säästät 25 %
18 min
Gopuff
16 min
CVS
08.00
Giant Eagle
07.00
Kroger
06.00
Meijer
06.00
Family Dollar
Säästä 10 $
08.00
Dollar General
08.00
Target
07.00
Dollar Tree
08.00
Liittyvät kategoriat

Kariniemen kananpojan minuuttipihvi vaahterasiirappi 760 g

Naapurin maalaiskanan rintafilee balsamico 600 g

Kariniemen kananpojan grillikombo cajun & appelsiini 550 g

Atria kanan ohut fileeleike pintamaustettu 550g

Jyväbroiler broilerin fileepihvi sitrus-rakuuna 380 g

Jyväbroiler kokonainen broileri maustamaton n. 1,2 kg kpl

Kariniemen 700g kananpojan liekkisiivet maustetut

Atria kanan minuuttifilee välimeri 720 g

Atria kanan ohut fileeleike hunaja 600g

Naapurin maalaiskanan ohut fileeleike maustamaton 250g

Atria kanan iso paistileike ranchero bbq 640 g

Jyväbroiler broilerin iso paistisuikale merisuola 330 g

Atria kanan fileesuikale maustamaton 250 g

Atria perhetilan 480g honey butter kanan fileesuikale

Pirkka vikkelät kanan ohutleike miedosti suolattu 4-6kpl/600g

Jyväbroiler broilerin fileepihvi paahteinen paprika 380g

Jyväbroiler broilerin paistileike paahteinen valkosipuli-chili 460 g

Pirkka kanan koipireisi maustamaton 3kpl/n.1,1kg kpl

Atria kanan jauheliha 800 g

Kariniemen kananpojan hunajasiivet 700g

Atria perhetilan maustamaton kanan siipi 800 g

Atria kokonainen broileri 1500 g pakaste

Atria 1000g honey bbq kanan varras

Top choice poultry kanan sydän 500g lv pakaste

Atria kanan fileesuikale hunaja 300g

Jyväbroiler 390g broilerin filee persilja-valkosipuli

Atria broilerinmaksa 300g kokonainen pakaste

Kariniemen kananpojan fileesuikale miedosti suolattu 700 g

Atria kanan minuuttifilee pehmeän pippurinen 780g

Pirkka ohuen ohut kanan fileeleike 180g

Atria kanan minuuttifilee aurinkokuivattu tomaatti 720 g

Naapurin maalaiskanan rintafilee hunaja 600 g

Kariniemen kananpojan rintafilee maustamaton 4 kpl 600 g

Jyväbroiler broilerin fileepihvi lime-korianteri 380g

Naapurin maalaiskanan paistileike yrttiöljy 430 g

Atria kanan minuuttifilee merisuola 650g

Pirkka suomalainen kanan fileepala maissipaneroitu 260g

Kariniemen kananpojan paistileike cola bbq 600 g

Grannfågel kanan paistileike nahaton luuton 500 g

Kariniemen kananpojan filee appelsiini-yrtti 580 g

Atria kanan paistileike ranch & crème fraiche flavour 450 g

Pirkka grillaa suomalainen kanan ohutleike kevätsipuli-sitruuna 2-4 kpl 340 g

Naapurin maalaiskan ohut fileepihvi maustamaton 570 g

Naapurin maalaiskana kanan jauheliha maustamaton 800g

Atria kanan minuuttifilee jalapeno 250g

Kariniemen 800g kananpojan paistisuikale hunaja

Pouttu nopeat kanafilekuutio 200g

Naapurin maalaiskanan nopea&ohut fileeviipale crispy 400 g

Pirkka suomalainen kanan jauheliha 400g

Atria kanan fileesuikale pehmeän pippurinen 300g

Naapurin maalaiskanan paistivarras savupaprika 480 g

Atria perhetilan maustamaton kanan koipi 800 g

Atria kanan gribs hot buffalo 690 g

Kariniemen kananpojan minuuttipihvi 760g hunaja

Pirkka parhaat kanarouhe 180g pizzanpaistajat

Jyväbroiler broilerin filee chimichurri 390g

Grannfågel kanan rintafileepalat 400g tuore

Atria perhetilan 1000g hunaja kanan fileesuikale

Kariniemen kananpojan paistisuikale marinoitu 300g

Naapurin maalaiskanan grillipalat american bbq 450 g

Naapurin maalaiskanan fileesuikale mango-sitruuna 240 g

Jyväbroiler broilerin filee maustamaton 320 g

Pirkka suomalainen kanan sisäfileepala maustamaton 300g

Naapurin maalaiskanan nopea & ohut fileeviipale maustamaton 370 g

Atria kanan minuuttifilee grillimarinoitu 720 g

Atria kanan sisäfileevarras souvlaki 400 g

Naapurin maalaiskanan paistileike maustamaton 400 g

Atria perhetilan kana hornet tulisesti marinoitu siipi 550g

Naapurin maalaiskanan rintafilee chimichurri 600 g

Naapurin maalaiskanan maustamaton fileesuikale 750 g

Kariniemen kananpojan fileesuikale panang 270 g

Pirkka suomalainen kanan fileesuikale maustamaton 400g

Jyväbroiler maustamaton iso suikale broilerin fileestä 330 g

Naapurin maalaiskanan fileejauheliha 350 g

Atria kanan luullinen paistileike spicy rodeo 600 g

Atria parempi kanan fileejauheliha 300 g

Jyväbroiler broilerin paistileike maustamaton 400 g

Atria kanan paistivarras classic bbq 550g

Familia pro kokonainen kana naturel 1,2kg pakaste

Kariniemen kananpojan sisäfileepihvi 400g maustamaton
Usein kysytyt kysymykset
Can I order Chicken with Uber Eats?
Chevron down small Uber Eats is available in hundreds of cities around the world. Enter your delivery address to shop for Chicken delivery near you.
How do I order Chicken near me?
Chevron down small To discover the stores near you that offer Chicken on Uber Eats, start by entering your delivery address. Next, you can browse your options and find a place from which to order Chicken online.
Can I order Chicken from anywhere in my city?
Chevron down small Your Chicken delivery options may vary depending on where you are in a city. Enter your address to browse Chicken delivery options near you.
Is pickup available?
Chevron down small Voit joissakin kaupungeissa valita noutotilauksen. Katso täältä vaiheittaiset ohjeet muiden kuin toimitettavien tilausten tekemiseen.
How late can I get my order delivered?
Chevron down small View a store’s business hours to see if it will be open late or around the time you’d like to order Chicken











