Woo Thai Streetfood - Hubska

$ • Thai • Asian • Street Food
35–45 min
  • Przystawki

  • Zupy

  • Tradycyjne Curry

  • Sałatki

  • Dania Główne

  • Makarony Tradycyjne

  • Smażony Ryż i Makaron

Przystawki

Po Pia Thod
Sajgonki z dodatkami do wyboru, podawane z sosem słodko-pikantnym.
PLN16.00
Keaw Thod
6 pierożków z mięsem do wyboru, podawane z sosem słodko-pikantnym.
PLN16.00
Po Pia Pak
10 spring rolls stuffed with vegetables. Served with sweet and spicy sauce.
PLN15.00
Kai Satay
3 chicken skewers, served with sweet and spicy sauce.
PLN18.00

Zupy

Zupa Suki Yaki
Ostro-słodki bulion z makaronem sojowym i jajkiem, z mięsem do wyboru.
PLN19.00
Zupa Tom Yum
Ostry bulion z dodatkiem mleka kokosowego oraz mięsem do wyboru.
PLN16.00
Zupa Tom Kha
Łagodny bulion na mleku kokosowym z mięsem do wyboru.
PLN16.00
Zupa Won Ton
Łagodny bulion z pierożkami z farszem do wyboru.
PLN16.00
Zupa Koawteaw
Łagodny bulion z makaronem ryżowym, z mięsem do wyboru.
PLN19.00

Tradycyjne Curry

Zielone Curry
Zielone curry z mlekiem kokosowym, papryką chilli, zieloną fasolką, tajską bazylią, marchewką i pędami bambusa, z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN29.00
Żółte Curry
Żółte curry z mlekiem kokosowym, białą cebulą i ziemniakami, z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN29.00
Panang Curry
Panang curry z mlekiem kokosowym, zieloną fasolką, liśćmi kafiru i orzechami ziemnymi, z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN29.00
Czerwone Curry
Czerwone curry z mlekiem kokosowym, papryką chilli, cukinią, pędami bambusa i tajską bazylią, z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN29.00
Massaman Curry
Massaman curry z mlekiem kokosowym, czerwoną cebulą, ziemniakami i orzechami ziemnymi, z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN29.00

Sałatki

Sałatka Som Tam Malakoh
Sałatka z zielonej papai, z długą fasolką, pomidorkami koktajlowymi, nitkami marchewki, orzechami ziemnymi, papryką chilli, czosnkiem i krewetkami.
PLN27.00
Sałatka Yum Nue
Sałatka z tajskim bakłażanem, czerwoną cebulą, trawą cytrynową, kolendrą, szczypiorkiem, zielonym ogórkiem, papryką chilli i wołowiną.
PLN25.00
Sałatka Larb Kai
Sałata z miętą i siekanym kurczakiem, czerwoną cebulą, kolendrą, szczypiorkiem, prażoną papryczką piripiri i prażonym ryżem.
PLN25.00

Dania Główne

Kang Pa
Smażone warzywa w dzikim curry (mini kolby kukurydzy, pędy bambusa, pieczarki, cukinia, papryka chilli, tajska bazylia, zielony pieprz) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Phad Nam Prik Pow
Smażone warzywa na ostro z mlekiem kokosowym (biała cebula, papryka mix, pieczarki, papryka chilli, tajska bazylia, szczypiorek) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Phad Prik Thai Dam
Smażone warzywa w sosie pieprzowym (biała cebula, papryka mix, pieczarki, szczypiorek, zielony pieprz) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Pad Preaw Wan
Smażone warzywa w sosie słodko-kwaśnym (ananas, papryka mix, biała cebula, pomidorki koktajlowe, szczypiorek, cukinia) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Kang Gatee
Warzywa smażone na mleku kokosowym (czerwona cebula, cukinia, zielona fasolka, liście kafiru, papryka chilli) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Phad Cha
Smażone warzywa po tajsku (czerwona cebula, zielona fasolka, pędy bambusa, mini kolby kukurydzy, pieczarki, zielony pieprz) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Phad Kee Moaw
Smażone warzywa po tajsku (biała cebula, pędy bambusa, zielona fasolka, mini kolby kukurydzy, pieczarki, zielony pieprz, papryka chilli, tajska bazylia) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Phad Prik Sod
Smażone warzywa z dodatkiem sosu ostrygowego i sojowego (biała cebula, papryka mix, pieczarki, szczypiorek, papryka chilli) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Phad Ka Proaw
Smażone warzywa po tajsku (biała cebula, zielona fasolka, pieczarki, papryka chilli, tajska bazylia) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00
Pad Nammanhoi
Smażone warzywa w sosie ostrygowym (kapusta pak choi, marchewka, czosnek, pieczarki, szczypiorek, imbir) z mięsem do wyboru. Podawane z ryżem jaśminowym.
PLN28.00

Makarony Tradycyjne

Phad Ba Mee Udon
Smażony makaron Udon w sosie Teriyaki z papryką mix, pędami bambusa, szczypiorkiem, pieczarkami, białą cebulą, cukinią, z mięsem do wyboru.
PLN28.00
Phad See Eaw
Smażony makaron ryżowy z jajkiem na bazie sosu sojowego z pieczarkami, marchewką, kapustą pak choi i kiełkami fasoli mung, z mięsem do wyboru.
PLN28.00
Phad Thai
Smażony makaron ryżowy z jajkiem, kiełkami fasoli mung, kapustą pekińską, szczypiorkiem, czerwoną cebulą i orzechami ziemnymi, z mięsem do wyboru.
PLN28.00
Suki Yaki
Smażony makaron sojowy z jajkiem, szczypiorkiem, kolendrą, kiełkami fasoli mung, papryką mix, zieloną fasolką, groszkiem, marchewką, pieczarkami, pędami bambusa, kapustą pekińską i cukinią, z mięsem do wyboru.
PLN28.00

Smażony Ryż i Makaron

Khao Phad
Smażony ryż jaśminowy z jajkiem, marchewką, groszkiem, szczypiorkiem i pomidorkami koktajlowymi, z mięsem do wyboru.
PLN25.00
Phad Ba Mee
Smażony makaron jajeczny Mie z jajkiem, kiełkami fasoli mung, marchewką, groszkiem, papryką mix, zieloną fasolką, pieczarkami, pędami bambusa, kapustą pekińską i cukinią, z mięsem do wyboru.
PLN25.00
Add items to your cart and they’ll appear here.