Vegab

$ • Vegan • Vegetarian Friendly • Vegetarian
45–55 min
  • Vegab

  • Hot Dog

  • Ciasto Bounty

  • Smoothie

  • Napoje

Vegab

Aloha
Vegab Aloha zawiera sos mango, ananasa marynowanego (w sosie sojowym). Wszystkie vegaby zawierają bazę na którą składają się: kapusta pekińska, świeże pomidory i ogórki, czerwona cebula i kiełki rzodkiewki. W każdej tortilli w zależności od rozmiaru jest porcja (100 g) lub dwie (rozmiar MAXI) naszego wegańskiego kebabowego „niemięsa”, które składa się z: tofu, strączków, białka pszennego oraz przypraw.
PLN19.00
Beirut
Vegab Beirut zawiera hummus, tahini (pasta sezamowa), oraz ogórki kiszone. Wszystkie vegaby zawierają bazę na którą składają się: kapusta pekińska, świeże pomidory i ogórki, czerwona cebula i kiełki rzodkiewki. W każdej tortilli w zależności od rozmiaru jest porcja (100 g) lub dwie (rozmiar MAXI) naszego wegańskiego kebabowego „niemięsa”, które składa się z: tofu, strączków, białka pszennego oraz przypraw.
PLN17.00
Olymp
Vegab Olymp zawiera tzatziki słonecznikowe, suszone pomidory oraz czarne oliwki. Wszystkie vegaby zawierają bazę na którą składają się: kapusta pekińska, świeże pomidory i ogórki, czerwona cebula i kiełki rzodkiewki. W każdej tortilli w zależności od rozmiaru jest porcja (100 g) lub dwie (rozmiar MAXI) naszego wegańskiego kebabowego „niemięsa”, które składa się z: tofu, strączków, białka pszennego oraz przypraw.
PLN18.00
Hamster
Vegab Hamster zawiera sos fistaszkowo-kokosowy. Wszystkie vegaby zawierają bazę na którą składają się: kapusta pekińska, świeże pomidory i ogórki, czerwona cebula i kiełki rzodkiewki. W każdej tortilli w zależności od rozmiaru jest porcja (100 g) lub dwie (rozmiar MAXI) naszego wegańskiego kebabowego „niemięsa”, które składa się z: tofu, strączków, białka pszennego oraz przypraw.
PLN18.00

Hot Dog

Hot Dog
Kiełbaska z seitana (białka pszennego).
PLN8.00
Sold out

Ciasto Bounty

Ciasto Bounty
W składzie wiórki oraz mleczko kokosowe, pasta daktylowa, erytrol zamiast cukru, karob zamiast kakao, czekolada. Surowe, wegańskie, bezglutenowe, bez cukru.
PLN10.00
Sold out

Smoothie

Smoothie 1
Jagody goji, pasta daktylowa, młody jęczmień, pomarańcza, jabłko.
PLN11.00
Sold out
Smoothie 2
Mleko sojowe, karob, białko konopne, erytrol, banan, sezam, pasta daktylowa.
PLN11.00
Sold out

Napoje

Lemoniada Domowej Roboty
Do wyboru: lawendowa, różana, imbirowa.
PLN8.00
Sok z Gór
Ekologiczne soki z małopolski. Do wyboru różne kompozycje smakowe.
PLN7.00
Sold out
Woda Gazowana
PLN5.00
Woda Niegazowana
PLN5.00
Add items to your cart and they’ll appear here.